Systemy płatności
Posted By Admin

mPay Go wychodzi poza Polskę!


mPay planuje uzupełniać listę miast zagranicznych dostępnych w usłudze mPay Go. Co ciekawe, jako pierwsze bierze sobie za cel przede wszystkim miejscowości turystyczne, na przykład we Włoszech.

Oferta Go ma ułatwiać podróżowanie komunikacją miejską w największych ośrodkach miejskich. Jak korzystać? Wystarczy wpisać miejsce, do którego chce się dojechać, później z kolei już aplikacja bierze wszystko na siebie – podpowie, jak się tam dostać.

Tymczasem, najnowsza aktualizacja aplikacji dostępna jest już na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. A co ważniejsze – zawiera ciekawą nowość. Mowa o kilkunastu zagranicznych miastach, jakie można już znaleźć w ofercie mPay Go. Są to na przykład Genewa, Berlin, Bratysława, Budapeszt i Praga. Kolejnym rzutem mają być właśnie miejscowości turystyczne, na przykład włoskie.

Czytaj też: Skan twarzy i odcisk palca jako potwierdzenie tożsamości w mBank

mPay Go

Usługa mPay Go zagranicą!

Z kolei sama usługa Go to oferta dostępna w aplikacji polskiego fintechu już od kilku miesięcy. Ułatwia podróżowanie komunikacją miejską w największych ośrodkach miejskich właśnie. Wystarczy wpisać miejsce, do którego chce się dojechać, a aplikacja podpowie, jak się tam dostać. 

Dodatkowo, mPay pozwala przecież na zakup i płatności za bilety. Co prawda, na razie tylko na polskim rynku, jednak prezes oficjalnie deklaruje – usługa pojawi się także zagranicą.

Tymczasem, warto też przypomnieć, że mPay nie jest jedyną aplikacją w kraju nad Wisłą, która oferuje narzędzie do planowania podróży. konkurencyjne rozwiązania pojawiają się na przykład w SkyCash czy Jakdojade.

Czytaj też: Zakupów w internecie nie robi tylko 3% internautów – raport VISA


View Comments
There are currently no comments.