Płatności online
Posted By Admin

Kino Nowe Horyzonty z jedyną taką płatnością – PayEye!


PayEye świętuje już pierwszą rocznicę na rynku! Co ciekawe, jako jeden z głównych prezentów pojawia się współpraca z Kino Nowe Horyzonty! Będzie 150. obiektem w kraju i pierwszym kinem na świecie, które wdraża innowacyjne płatności tęczówką oka!

Dzięki wprowadzeniu płatności okiem połączymy nie tylko bezpieczeństwo, ale też nowoczesność i wygodę miłośników kina. Jesteśmy nie tylko otwarci na nowatorskie zjawiska w kinie, ale też na nowe technologie, dlatego przystąpiliśmy do pilotażu z PayEye.

– Daniel Ratuszniak, dyrektor Kina Nowe Horyzonty.

Czytaj też: 30 lat karty płatniczej – Visa i Millennium świętują rocznicę!

Kino Nowe Horyzonty

Kino Nowe Horyzonty na oku – płatności PayEye

Kino Nowe Horyzonty to nie tylko ważny partner, ale też miejsce, które wytyczna nowe kierunki w prezentacji interesującego repertuaru, intuicyjnej i przyjaznej obsługi klienta. Te wartości są i nam bliskie, dlatego cieszymy się, że KNH to 150. miejsce na mapie płatności okiem. Działamy dopiero od roku i choć planowaliśmy pierwotnie pilotaż przeprowadzić w kilkudziesięciu miejscach, to liczba 150 partnerów jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i wyrazem zaufania.

– Krystian Kulczycki, prezes PayEye.

W efekcie okazji roku pilotażu PayEye wspólnie z Kinem Nowe Horyzonty przygotowało niespodziankę. Od 24 do 30 czerwca do każdej ze 150 pierwszych transakcji okiem dostaniemy pojedynczy voucher na film repertuarowy w prezencie.

Co ciekawe, PayEye wprowadził płatność okiem do komercyjnego zastosowania dokładnie 24 czerwca 2020 r. 

Czytaj też: ITCard – karta płatnicza dla fintechu!


View Comments
There are currently no comments.