Karty płatnicze
Posted By Admin

ITCard – karta płatnicza dla fintechu!


Firma ITCard rozszerzyła właśnie współpracę z Visa, jako partner programu Fintech in a box. W efekcie, spółka podjęła się wydarzenia – karta płatnicza dla fintechu. 

Zobacz program tutaj.

Co ciekawe, Visa do programu zaprosiła właśnie firmę IT. Wszystko po to, by szybko i sprawnie uruchomić wydawnictwo i obsługę kart Visa dla branży fintech. Grupa ITCard uczestniczy w programie Visa, jako licencjonowany Principal Member dla wydawnictwa kart. Dodatkowo – zapewni także możliwość skorzystania z zasobów, doświadczenia i wiedzy.

Czytaj też: DNB ucieka z Polski – czy jego klienci nie muszą spłacać kredytów?

itcard
źródło: itcard

Popularność i popyt na płatności cyfrowe oraz na zdalne korzystanie z usług finansowych znacząco zwiększyły się za sprawą pandemii, która przyspieszyła zmiany w preferencjach konsumentów. To oznacza, że wielu naszych partnerów z sektora fintech poszukuje dziś sposobów na szybki rozwój ich ofert w tym obszarze. Współpraca z nami umożliwi im tworzenie jednych z najbardziej innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dzięki sumie rynkowych doświadczeń ITCard i Visa.

– Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Z kolei sama firma działa na polskim rynku od 10 lat. W efekcie świadczy usługi  obsługi bankomatów, terminali i wydawnictwa kart czy autoryzacji 3dsecure. 

Wraz z nadejściem pandemii COVID-19 obserwujemy zmiany zachodzące na rynku. Zwiększył się apetyt firm fintech na nowoczesne rozwiązania płatnicze, które Grupa ITCard wraz z Visa ma do zaoferowania. Firmy z branży fintech poszukują kompleksowych i innowacyjnych produktów oraz nowoczesnej obsługi w zakresie wydawnictwa kart płatniczych, zintegrowanych z ich rozwiązaniami. Dlatego tak cenne jest nasze partnerstwo z Visa i uczestnictwo w Programie.

Jarosław Chrzanowski, Prezes ITCARD.

Czytaj też: Aplikacja BNP Paribas obliczy ślad węglowy


View Comments
There are currently no comments.