Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

ING funduje terminale płatnicze? I to na… 14 miesięcy!


ING, jako jeden z uczestników programu Polski Bezgotówkowej udostępnia właśnie terminale płatnicze za 0 zł przez całe 12 miesięcy. Dodatkowo, gdyby tego było mało, lojalni klienci ING otrzymają terminale za 0 PLN przez kolejne 2 miesiące!

Do 14 miesięcy sztuka – terminale płatnicze za free to jest to!

Tymczasem, gdy sytuacja skłania klientów do zdecydowanie częstszego płacenia bezgotówkowo – należy to wykorzystać. W efekcie, gdy pod koniec maja część branż podjęła się odmrożenia – ten czas okazał się rekordowym w historii.

To właśnie w trzecim tygodniu maja terminale płatnicze zanotowały obroty o ponad 70% wyższe niż w analogicznym okresie przed zamknięciem gospodarki.

terminale płatnicze

A ponieważ sam ING chce być bliżej przedsiębiorcy, przede wszystkim w takim trudnym czasie – efektywnie wspierają go właśnie przez okresowo darmowe terminale.

Co jednak z firmami, które nie kwalifikują się do Programu Polska Bezgotówkowa? Wówczas bank też nie umywa płatności. Wtedy z kolei proponuje pół roku bez miesięcznych opłat. Ta ostatnia oferta potrwa do końca września tego roku, lub – do wyczerpania zapasów.

Terminale płatnicze superbohaterem XXI wieku

Tymczasem, ING wspiera przede wszystkim firmy w prowadzeniu biznesu. Dodatkowo bankowość poruszyła także niebo i ziemię w kampanii “działam dalej”, gdzie pomaga firmom również w transformacji ich modelu sprzedaży. W międzyczasie także nadzoruje prowadzenie biznesu online.

A ponieważ jest to oferta specjalna – można całkiem szybko uruchomić sklep internetowy i prowadzić go bez opłat przez aż 3 miesiące. Jednak firmy, które już mają doświadczenie w sprzedaży internetowej mogą zrezygnować z płatności imoje.

Tutaj z kolei prowizja wyniesie 0% przez 3 miesiące.


View Comments
There are currently no comments.