Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

HotPay B2B na liście MIP!


To był dobry poniedziałek dla HotPay! System płatności jest Wam, prawdopodobnie, doskonale znany, choćby z obsługi wydarzeń sportowych pokroju Fame MMA czy GROMDA. Teraz, jego odłam HotPay B2B także widnieje już na liście Małych Instytucji Płatniczych.

W efekcie, w rejestrze znajdują się już 94 aktywne podmioty – obok HotPay B2B na listę MIP Komisja Nadzoru Finansowego wpisała też właściciela IdoSell i IdoBooking – IdoPayemnts.

Czytaj też: Płatności HotPay kolejny raz sponsorem Fame MMA!

hotpay b2b

Ten ostatni to firma oferująca usługi płatnicze zintegrowane z IdoSell i -Booking pod nazwą IdoPay. Płatności są tutaj wbudowane w system obu platform. Dlatego też użytkownicy paneli sklepowych i bookingowych mogą je wykorzystywać do prowadzonej przez siebie działalności. I to bez konieczności podpisywania umowy z zewnętrznymi dostawcami podobnych usług płatniczych.

Z kolei HotPay B2B to podmiot zarejestrowany w grudniu minionego roku. Chociaż sam odłam B2B jest młodą firmą – powiązane z nią podmioty działają już prężnie na rynku. Prezesem jest Kamil Karcz prowadzący także ePłatności i HotPay. Spółka oferuje kompleksową obsługę płatności, od przelewów pay by link, przez płatności Blikiem czy kartą i direct billing. 

Obie firmy to kolejne już w ostatnim czasie, które trafiły na listę MIP. Tylko w  zeszłym tygodniu znalazły się tam Wonga, Autokonto i My Płacimy. Niewiele wcześniej z kolei trafiło tam TipMe.

Czytaj też: TipMe, czyli aplikacja płatnicza do.. napiwków!


View Comments
There are currently no comments.