Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Faktoria z pełnym talerzem faktoringu


Młoda, bo jedynie roczna, spółka, która jeszcze trzyma się maminej Nest Bankowej spódnicy – Faktoria – postanowiła się powoli usamodzielnić. Dlatego też wypływa na głęboką wodę pełnego faktoringu.

Ten z kolei została stworzona podczas warsztatów, w których udział biorą mikrofirmy z całego kraju.

faktoria

Faktoria na oścież otwiera drzwi faktoringu

Tymczasem ideą faktoringu na oścież jest zrzucenie z mikroprzedsiębiorcy ryzyka braku płatności za fakturę. A to dlatego, że sam fintech deklaruje sfinansowanie aż 90% wartości dokumentu. Co więcej oferta otwiera się na 120 dni, które to stanowią termin płatności.

Ponadto sam Bank Nest zapewnia wszystkich zafrasowanych – ocena kontrahenta będzie na tyle precyzyjna, by niebezpieczeństwo nie wywiązania się z faktury zostało zredukowane do minimum.

Wielka Faktoria patrzy

W międzyczasie gdyby zdarzyło się, że odbiorca zgłosi nieprzygotowanie do dzienniczka, albo zwyczajnie spóźni się z płatnością – Wielka Faktoria zadzwoni do mamy. A przede wszystkim przewertuje sytuację od a do z i odzyska środki.

Wówczas klient z ramienia Faktorii otrzymuje swego rodzaju finansowanie, efektem którego może uiścić należność faktury przed terminem. A to spowoduje niezachwianie wizerunku i taki klient śmiało będzie mógł cieszyć się z platynowej plakietki rzetelnego partnera biznesowego.

Nest Bank niesie nie tylko Faktorię

Dodatkowo, poza tą nowością, Nest Bank już na początku sierpnia przedstawił swoją ozdobę – Agregator Finansów.

faktoria i agregator finansów
Agregator Finansów Nest Banku.

Ten z kolei umożliwi klientom przede wszystkim podgląd salda, czy na przykład transakcji na wszystkich kontach powiązanych. To wszystko jednak już za 4 wielkie dni… Dnia świętego PSD2!


View Comments
There are currently no comments.