Karty płatnicze
Posted By Admin

Elzab wprowadził do oferty mobilny kasoterminal


Elzab właśnie rozpoczyna nowy etap. Nowy kasoterminal pracuje na systemie operacyjnym Android. Mowa o urządzeniu K2 Pay Online. Potwierdzenie informacji można znaleźć na stronie firmy.

Co ciekawe, nowe urządzenie łączy w sobie funkcje kasy fiskalnej i terminala płatniczego. W międzyczasie jest także przenośne! Nowość od Elzab skierowana jest więc przede wszystkim do właścicieli lokali gastronomicznych czy salonów kosmetycznych i gabinetów lekarskich

Dodatkowo, do urządzenia dołączony jest także terminal Verifone, a dokładniej model Carbon Mobile 5 i wykorzystuje system operacyjny Android.  Co więcej, kasoterminal umożliwia także przyjmowanie płatnościami za pomocą Google i Apple Pay oraz kartami.

Czytaj też: Japoński Paidy z megarudną finansowania!

K2 Pay Online kasoterminal elzab

Elzab i nowy kasoterminal

Tymczasem, firma zapewnia, że kasoterminal jest wygodny w użyciu przede wszystkim w efekcie dotykowego ekranu i intuicyjnej aplikacji. 

W ofercie abonamentowej z kolei Elzab proponuje pakiet 109 PLN miesięcznie, bez ponoszenia kosztów drukarki. Miesięczna opłata wyniesie zaś 89 PLN, jeśli zapłacimy jednorazowo 799 za samo urządzenie.

Kasoterminal to kolejne już na polskim urządzenie tego pokroju. Prekursorem rozwiązania był z kolei polski startup iPOS.

Czytaj też: Płatności za parkowanie bezpośrednio z Revolut


View Comments
There are currently no comments.