Aktualności
Posted By Admin

Płatności za parkowanie bezpośrednio z Revolut


Płatności za parkowanie już są możliwe bezpośrednio z konta Revolut! Oprócz tego, z aplikacją CityParkApp można połączyć już także rachunki z Aliora i Pekao.

W markecie Google Play znajdziemy już aktualizację aplikacji CityParkApp. Ta z kolei zawiera nową usługę skierowaną przede wszystkim do klientów Revoluta. W jej efekcie można już połączyć swoje konto prowadzone przez fintech z aplikacją. Tak właśnie płatności za parkowanie mogą stać się… jeszcze szybsze!

Czytaj też: System HotPay coraz mocniejszy na ringu płatności ppv!

płatności za parkowanie revolut

Płatności za parkowanie w Revolut

Samo CityParkApp to z kolei aplikacja oferowana przez City Parking Group – firmę zarządzającą wieloma strefami płatnego parkowania w kilkudziesięciu miastach w Polsce. To konkurencja dla firm pokroju na przykład SkyCash czy mPay. W odróżnieniu od nich jednak nie kupimy tutaj biletów komunikacji miejskiej.

Co ciekawe, standardowo płatności za parkowanie w centrach aplikacją dają się realizować albo ze środków albo z karty powiązanej z aplikacją. Na ten moment, wydaje się, że płatności za parkowanie w Revolut przez CityPark,  oferowane są w ramach otwartej bankowości. Można się tutaj połączyć także na przykład z Aliora czy Pekao.

Czytaj też: Telemedycyna w bankowości – wszystko za sprawą Santandera


View Comments
There are currently no comments.