Aktualności
Posted By Admin

Bezgotówkowe Kino Objazdowe: rozrywka i edukacja Fundacji


Projekt Bezgotówkowe Kino Objazdowe skierowany jest do osób, które na co dzień mają ograniczony dostęp do kina. Niebawem już rusza pilotaż tej akcji.

Czytaj też: Rachunek dla dziecka – wypłata tylko za zgodą sądu?

Przede wszystkim Bezgotówkowe Kino Objazdowe dojechać ma do mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina właśnie. Organizatorem przedsięwzięcia z kolei jest spółka Outdoor Cinema. Z kolei w realizację włączyła się także doskonale Wam znana Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Czytaj też: Kolejny dostawca usług płatności później – OneyRaty

Objazdowe kino z kolei pojawi się już 7 listopada w Ornecie w powiecie lidzbarskim. Na trasie projektu znajdują się na przykład Biała Podlaska, Łęczna, Piwniczna-Zdrój, Głogów Małopolski, Ropczyce, Sędziszów, Łaziska Górne, Lędziny, Pyskowice czy Kalety i Chocianów. Łącznie projekt dociera do 15 powiatów w 7 województwach.

Czytaj też: Płatny zwrot zakupów w Allegro – co nowego?

 Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Bezgotówkowe Kino Objazdowe – rozrywka i edukacja finansowa Fundacji Polska Bezgotówkowa

Program przewiduje, co ciekawe, w każdej we wspomnianych miejscowości, seanse filmowe od rana do wieczora. W repertuarze znalazło się pięć pozycji:

  • Listy do M.5,
  • Johnny,
  • Ania,
  • Kopciuszek i kamień życia,
  • Guliwer.

Za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 18 PLN, ulgowe z kolei wyceniono na 16 PLN. Pojawiła się także opcja grupowa – 14 PLN.

Czytaj też: Płatności odroczone w Polsce: 62% Polaków chociaż raz zapłaciło później

Jeśli z kolei chodzi o same korzyści dla widzów kupujących bilety bezgotówkowo właśnie – na przykład telefonem, kartą czy przez internet… Mogą liczyć na darmowy popcorn! Projekt ma służyć więc nie tylko rozrywce, ale także edukacji!

W efekcie, przed ośrodkami kultury pojawi się kamper z mobilnym biurem Fundacji Polska Bezgotówkowa. Odwiedzający uzyskają w nim informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz… Dowiedzą się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje ta instytucja.

Czytaj też: System Ognivo: ponad 4,3 tys. wniosków o przeniesienie rachunków


View Comments
There are currently no comments.