Aktualności
Posted By Admin

Bank Aion kłania się przedsiębiorcom!


Aion Bank rozpoczyna współpracę z małymi i średnimi przedsiębiorcami. W efekcie której kłania się im w pas i oferuje konta wielowalutowe, rozwiązania księgowe i… w pełni cyfrowy onboarding!

A wszystko to, nie tylko dlatego, że Was kocha, a przede wszystkim w zamian za miesięczną subskrypcję.

Jednak, może warto wspomnieć, że Aion to świeżynka na rynku założona przez wyjadacza bankowości – Wojciecha Sobieraja, założyciela i prezesa Aliora. Projekt wystartował już w lutym tego roku, a siedziba mieści się  w Belgii.

aion bank

Aion Bank pełną parą

O obrotach Aion wiemy z LinkedIna Radosława Zalewskiego, czyli product ownera challenger banku. Już niedługo przedsiębiorcy MŚP zyskają pełen dostęp do cyfrowego onboardingu, pożyczek online a nawet rozwiązań księgowych.

Mimo że z początku Aion Bank uderzył wyłącznie do klientów indywidualnych z ofertą nowoczesnego zarządzania finansami i narzędziami z zakresu sztucznej inteligencji, nieco zmienił zdanie. Dodatkowo, niedawno udostępnił także karty z logiem Maestro.

Co więcej, te można otrzymać zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Tym samym, te dołączyły do portfolio kart Mastercard, wydawanych już wcześniej.


View Comments
There are currently no comments.