Płatności odroczone
Posted By Admin

Aplikacja PayPo do płatności odroczonych w sklepach stacjonarnych


Aplikacja PayPo, o której mowa już jest dostępna. Jednak, jak się okazuje, pierwsza wersja aplikacji mobilnej wymaga jeszcze dopracowania.

Czytaj też: Przelewy zlecane w apkach – ING znów na szczycie

Co ciekawe, w marketach App Store oraz Google Play możecie już znaleźć aplikację mobilną polskiego fintechu PayPo. Spółka ta, co ważne, specjalizuje się w płatnościach odroczonych.

Płatności odroczone wiodą prym

Równocześnie warto dodać, że swego czasu oferowała swoje usługi na przykład na platformie Allegro. Obecnie z PayPo można korzystać w sklepach internetowych takich sieci jak na przykład Empik, Castorama, Media Expert, Modivo.

Czytaj też: Ponad 2/3 Polaków korzysta z płatności bezgotówkowych – raport Fiserv

Aplikacja PayPo do płatności odroczonych w sklepach stacjonarnych

Aplikacja PayPo do płatności odroczonych w sklepach stacjonarnych

Tymczasem, jeśli chodzi o aplikację mobilną – by ją aktywować należy najpierw podać swój adres mail oraz numer telefonu komórkowego. Następnie trzeba je potwierdzić, klikając w odpowiedni link w wiadomości e-mail oraz przepisując w aplikacji kod z SMSa.

Później z kolei trzeba podać kilka podstawowych informacji jak imię i nazwisko, adres oraz PESEL. Trzeba także w międzyczasie wyrazić zgody na to, by PayPo mogło sprawdzać dane użytkownika w biurach informacji gospodarczej.

Czytaj też: Zarządzanie kontem w aplikacji – ponad połowa wybiera mobilność

Aplikacja z logowaniem biometrycznym

Z kolei jeśli chodzi o logowanie – aplikacja PayPo umożliwia je w efekcie czterocyfrowego kodu PIN. Można także skorzystać z logowania biometrycznego, na przykład liniami papilarnymi.

Jedną z podstawowych funkcji apki jest dostęp do historii transakcji z wykorzystaniem płatności odroczonych, zarówno tych, które trzeba jeszcze zapłacić, jak i tych, które już uregulowano.

Czytaj też: Przelewy zlecane w apkach – ING znów na szczycie


View Comments
There are currently no comments.