Karty płatnicze
Posted By Admin

Zrzutka wprowadza karty wpłatnicze


W efekcie pierwszego takiego rozwiązania i najnowszej inicjatywie zrzutka.pl – przedsiębiorcy będą mogli przyjmować obowiązkowe płatności bezgotówkowe zupełnie za darmo. Zrzutka wprowadza karty wpłatnicze. Dodatkowo, platforma daje firmom możliwość zwiększenia ich przychodów dzięki uruchomieniu i prowadzeniu za darmo własnego sklepu online.

Od początku tego roku pojawiły się zmiany przepisów PIT i CIT dla firm. Wszystko w ramach Polskiego Ładu. Ów zmiany wymusiły na przedsiębiorcach obowiązek przyjmowania płatności bezgotówkowych za pomocą instrumentów płatniczych. Dla wielu przedsiębiorców jest to tożsame z wykorzystaniem terminala płatniczego. Z tym z kolei wiążą się wysokie opłaty, nierzadko sięgające nawet 2% wartości transakcji.

Co ciekawe, okazuje się, żę karty wpłatnicze są swego rodzaju lepszą i tańszą alternatywą dla terminala płatniczego. Pierwsza na świecie karta zrzutki działa jak mini-terminal! Wystarczy więc przyłożyć do niej telefon z włączoną funkcją NFC, by na jego ekranie pojawił się wybór dogodnej metody płatności. Równocześnie korzystając z karty zrzutki, firmy mogą przyjmować płatności BLIK, kartą, Apple Pay, Google Pay czy Masterpass i Visa Checkout. Z kolei do samej obsługi wpłat wystarczy kod QR i smartfon klienta podłączony do internetu.

Czytaj też: 94% klientów Empiku czekało na Black Week

Sama karta wpłatnicza wygląda jak dowód osobisty – jest lekka, poręczna i nie rozładuje się, gdy pozostawisz ją w samochodzie. W przeciwieństwie do terminali płatniczych, można ją z kolei schować do portfela i skorzystać z niej w dowolnym miejscu na świecie.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do terminali, wszystkie operacje na koncie zrzutki są darmowe, podczas gdy łączna wartość prowizji pobieranych przez terminale dochodzi nawet do 2% wartości wszystkich transakcji.

Zrzutka wprowadza karty wpłatnicze

Zrzutka wprowadza karty wpłatnicze

Założenie i prowadzenie zbiórki na zrzutka.pl jest darmowe. Platforma nie pobiera prowizji od wpłat ani wypłat. Jedyną umową jest akceptacja regulaminu zrzutki oraz w przypadku karty regulaminu karty wpłatniczej.

Koszt zamówienia i korzystania z karty przez okres 6 miesięcy wynosi aktualnie 29,94 zł plus koszty dostawy. Jednak już od stycznia 2023 roku koszt ten zostanie zniesiony  przez zrzutkę i przedsiębiorcy będą mogli zamówić kartę i korzystać z niej przez pół roku zupełnie za darmo. Dopiero po tym okresie, korzystanie z karty będzie oznaczało konieczność opłaty w wysokości tylko 4,99 zł za miesiąc. Dodatkowo, dajemy firmom możliwość zrezygnowania z karty wpłatniczej w każdej chwili, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

– Tomasz Chołast, członek zarządu zrzutka.pl.
Zrzutka wprowadza karty wpłatnicze
Zdj.: Porównanie kosztów karty wpłatniczej zrzutka.pl oraz tradycyjnych terminali

Sprzedaż online to przecież szansa na pozyskanie nowych klientów. Jednak koszty związane z utrzymaniem witryny lub sklepu mogą zwiększać ryzyko nowej inwestycji. Dlatego też, zrzutka.pl oferuje bezpieczne środowisko, w którym przedsiębiorcy sprawdzą, jak konsumenci reagują na ich produkt.

Zrzutka.pl mocno się zmieniła, żeby ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie sprzedaży w internecie. Wprowadziliśmy katalog nagród i ofert, w którym klienci mogą wygodnie wyszukać interesujące ich kategorie. Wszystkie oferty danej firmy zawsze będą widoczne na stronie indywidualnej zrzutki. Można ją udostępniać znajomym i reklamować w mediach społecznościowych jak swój własny sklep internetowy. Liczne narzędzia, takie jak opis, aktualności czy komentarze, pomogą opowiedzieć o produktach, nawiązać kontakt z kupującymi, zebrać feedback i stworzyć prawdziwą społeczność wokół sklepu internetowego na zrzutka.pl. Dodatkowo, kupując w takim sklepie można pomóc czynić dobro.

– Tomasz Chołast, członek zarządu zrzutka.pl.

Czytaj też: 6 mln Polaków chce płacić smartfonem w Black Friday


View Comments
There are currently no comments.