Aktualności
Posted By Admin

TubaPay, czyli polisa za jedną płatność…


Na wdrożenie czeka już cierpliwie aplikacja TubaPay, która umożliwi płacenie polisy najwygodniej, jak to tylko możliwe.

Co więcej, ten wspólny projekt płatniczy spółek Bacca i First Data Polcard rozwija się na tyle dynamicznie, że TubaPay zobaczymy już niedługo. A ponieważ aplikacja powstała przede wszystkim z dedykacją dla agentów ubezpieczeniowych, by ci mogli zaproponować klientom opłacanie polis kartami płatniczymi – ci skaczą z radości.

Przede wszystkim dlatego, że to czas najwyższy na uproszczenie  i pomaganie klientom w potrzebie.

TubaPay na straży prostoty

Tymczasem, jak dotychczas, zawsze na scenie polis królowała wpłata gotówkowa lub przelew bankowy. Głównie dlatego, że to agencie nie korzystali z terminali na taką skalę, jak szykuje się to teraz. Co więcej, mieli do tego powód.

Barierą był przede wszystkim koszt operacyjny własnych terminali czy kompilacje procesów. Te drugie z kolei często przebiegałyby z koniecznością całkowicie odrębnego terminala dla poszczególnych towarzystw. Rodzi się tutaj problem logistyczny na przykład w przypadku agencji multi.

tubapay

Polisa za jeden uśmiech od TubaPay

W międzyczasie twórcy nowej aplikacji postanowili stworzyć autorskie rozwiązanie, by płacenie za polisę było możliwe w wielu towarzystwach jednym terminalem! 

Tutaj pierwsze skrzypce z  kolei gra właśnie aplikacja, która sukcesywnie dodaje kolejne placówki ubezpieczeniowe. W efekcie rodzi się, na naszych oczach, bezobsługowy i odporny na ludzkie błędy system opłacania polis.

Kto pomoże TubaPay

A ponieważ potrzebowali terminala płatniczego, partner wydaje się całkiem oczywisty. Dlatego też twórcy udali się do First Data Polcard. Co ważniejsze, jedna z usług operatora doskonale odpowiadała projektowi. Chodzi bowiem o zapisanie różnych kont w oprogramowaniu.

TubaPay to doskonały przykład na to, jak dobrze rozpoznana potrzeba i umiejętnie wdrożona innowacja całkowicie odmienia sposób pracy, przyspiesza go i ułatwia – mówi Krzysztof Polończyk, prezes zarządu First Data Polska.

Polisa prawie jak Nerflix

Tymczasem, spokojnie można już porównać mechanizm płatności właśnie do Netflixa. Do wyboru aplikacja oferuje przede wszystkim te cykliczne. Jednak sama realizacja odbywa się dzięki tokenowi karty klienta. Alternatywą będzie rejestracja karty online na stronie serwisu.

Co więcej, dzięki temu zarówno klienci będą mieli ułatwiony proces płatności, jak i agenci, którym zapewniony został właśnie pewny dochód.


View Comments
There are currently no comments.