Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Tacy sami, a karta płatnicza między nami – Samsung z nową płatnością


Jak wszyscy to wszyscy! Samsung bierze przykład z kolegów… Przed Państwem kolejna karta płatnicza, tym razem z logiem Samsung! Co więcej, także połączona z kontem do zarządzania finansami!

Karta płatnicza Samsung idzie w ślady kolegów

Gdy pandemia trwa, firmy technologiczne nie spoczywają na laurach. W efekcie, już w lecie tego roku dostąpimy możliwości płatności kartą płatniczą od Samsunga! Ta z kolei będzie częścią usługi Samsung Pay.

W rozszerzeniu oferty z kolei zobaczymy przede wszystkim kartę debetową połączoną z kontem do zarządzania środkami. Co więcej, by karta płatności Samsung miała rację bytu, koreańska korporacja podjęła się współpracy z fintechem SoFi.

karta płatnicza samsung

Karta płatnicza Samsung to nie wszystko?

W międzyczasie warto też wspomnieć, że sam koncern ujawnił też nieco więcej. Wspomniał przede wszystkim o platformie do zarządzania finansami stworzonej dla użytkowników mobilnych.

Tymczasem,  w ostatnim czasie Samsung jest kolejną firmą technologiczną, która łapie się płatności. W zeszłym roku zadebiutował Apple, z kolei w kwietniu tego roku pojawiły się plotki o Huawei i Google Card.

Dlatego też, zupełnie nas nie dziwi, że Samsung też bierze się za ów szaleństwa.

Jednak, równocześnie, nie zamierza rezygnować z dywersyfikacji biznesu. Na tapecie wciąż jest przede wszystkim sprzedaż smartfonów.

Jednak, jako, że koronawirus pokrzyżował plany i nieco zmniejszył eksport ów urządzeń – Samsung musiał chwytać się brzytwy. A że ta może przynieść mu więcej korzyści – czemu nie?


View Comments
There are currently no comments.