Systemy płatności
Posted By Admin

System Orlen Pay rozwinie się w dobie koronawirusa!


Efektem koronawirusa jest już wzmożona ostrożność na całym świecie. Dlatego też teraz stery płatnicze przejmuje system Orlen Pay, który to ma szansę rozwinąć się w dobie epidemii.

To przede wszystkim dlatego, że kto, jak nie sam system Orlen Pay wspomoże nas w walce z koronawirusem?

Tymczasem, to proste rozwiązanie pozwala na płatności za benzynę czy ON przez własną aplikację w osobistym smartfonie. I tak właśnie walczy się z nieznanym!

W międzyczasie, gdy wszystko ocieka paniką, Orlen przypomina o swojej alternatywie płatności, która to umożliwia nam regulację transakcji bez wychodzenia z samochodu.

Co więcej, wszystkie stacje Orlen w Polsce mają już tę możliwość korzystania z aplikacji mobilnej przy dystrybutorze.

I mimo że o systemie płatności pisaliśmy już wielokrotnie – teraz ten działa w pełni sprawnie. Dodatkowo, otrzymujemy także fakturę na podany adres email.

System Orlen Pay - instrukcja
System Orlen Pay – instrukcja

System Orlan Pay już od 2018!

Tymczasem, system Orlen działa na zasadzie kodu QR. Dlatego też, tuż po zatankowaniu, należy uruchomić aplikację i zeskanować kod umieszczony na dystrybutorze.

Później z kolei korzystać już tylko z instrukcji w aplikacji. Co więcej, proces trwa chwilę – zdecydowanie szybciej niż czekanie w kolejce.

Ponadto daje także gros satysfakcji! A ponieważ stan epidemiczny w Polsce już się rozpoczął – to właśnie płatności bezstykowe będą miały teraz swoje pięć minut.

A nawet… dwa tygodnie!


View Comments
There are currently no comments.