Płatności online
Posted By Admin

Świeże płatności w McDonald’s


Płatności w McDonald’s szaleją nie tylko na święta, ponieważ restauracja zamierza zjeść konkurencję na śniadanie.

A to wszystko przede wszystkim za sprawą holenderskiej firmy technologii finansowej – Adyen – którą zobaczymy w pracy od kuchni już w pierwszym kwartale nowego roku.

Gorące płatności w McDonald’s raz!

Tymczasem, płatności w McDonald’s początkowo wykorzystają platformę Adyena jako składnik w Wielkiej Brytanii.

Jednak, planowane są wdrożenia w kolejnych krajach, które to potwierdziła sama holenderska firma w oficjalnym oświadczeniu.

Co więcej, Adyen na talerzu klientów ma już gros sieci restauracji, ale brakowało mu tej jednej, największej!

Dlatego też teraz, płatności w McDonald’s leżą na przykład obok tych w Domino’s Pizza, Dunkin Donuts, Easy Jet czy Deliveroo.

Ponadto, Adyen także odbija klientów konkurencji, na przykład eBaya PayPalowi!

płatności w McDonald's

Happy płatności w McDonald’s

W międzyczasie, gdy mobilne zamówienia fastfoodów, z dostawą lub odbiorem w punkcie, są dynamicznym rynkiem – współpraca holenderskiej firmy ze światową restauracją jeszcze się rozszerzy.

Tymczasem holenderski operator płatności konkuruje także przede wszystkim z platformą Stripe.

Tutaj jednak rywalizacja toczy się jeszcze nim płatności trafią na talerz, ponieważ już o prowizję z transakcji klientów.

Mobiny food w McDonald’s

A ponieważ sieć McDonald’s zna każdy, co więcej – każdy kiedyś stanął twarzą w twarz z tamtejszym fastfoodem – jakim przeciwnym i fit by nie był, ten popełnił aplikację mobilną.

To wszystko dlatego, by płatności za zamówienia stało się zadość, i by być jak najbliżej potencjalnego konsumenta. Zawsze.

Dodatkowo, by to zawsze miało poparcie w czynach – firma planuje także rozszerzyć menu usług o dostawy jedzenia, które do końca tego roku mogą przynieść ponad… 4 mld dolarów na tacy!

Tymczasem, spółka z Amsterdamu oferuje swoim klientom nie tylko płatności online, ale przede wszystkim też te fizyczne czy całkowicie lokalne metody regulacji finansowych.

bloomberg.com

View Comments
There are currently no comments.