Płatności online
Posted By Admin

Portfel Google Pay wieczorową porą


Znacie to uczucie, gdy już leżycie, a w Waszej głowie rodzi się pomysł, by wziąć do ręki telefon? Ponadto, że korzystanie z niego na leżąco grozi naszej twarzy (kto nigdy nie zrzucił sobie telefonu na twarz, niech pierwszy rzuci nim o ziemię!), dodatkowo niemiłosiernie razi nas po oczach.
Tymczasem dziś wieczorowa pora to moment naszego życia, w którym wreszcie mamy czas. Nasze zabieganie tutaj się kończy, dlatego też, niejednokrotnie dopiero teraz zaczyna się załatwianie sprawunków, więc portfel Google Pay gasi światło!

portfel google pay

Ciemna strona portfela Google Pay

W międzyczasie wirtualny portfel dla kart płatniczych Google Pay chyba też ma podobne doświadczenia, ponieważ zmienia stronę wizualną swojej aplikacji – wprowadza tryb nocny! Ponadto, że ów modyfikacja jest drobna, z pewnością zauważalna. No, a co ważniejsze – już pokochana. Dodatkowo, obok zmiany trybu – logo przybrało nieco na elegancji.

A to dlatego, że z pstrokatości nazewnictwa wersji Androida, na przykład Lollipop czy innego Ore i Pie, przyodziewa się wreszcie w klasykę.

Efektem tego jest najnowszy system operacyjny dla mobilności, którego nazwa może Was zaskoczyć… Android 10!

Nocna zmiana portfela Google, a cieszy

Tymczasem portfel Google Pay, jak pewnie doskonale wiecie, jest apple’owsko prosty w obsłudze. A to dlatego, że do systemu wystarczy dodać swoją kartę płatniczą, by kolejno – płacić telefonem na prawo i lewo dzięki technologii NFC.

Ponadto „dark mode” ma być dostępny we wszystkich aplikacjach Google oraz przełączać się całkowicie automatycznie.

podgląd portfela google pay
Podgląd portfela Google Pay w trybie ciemnym.

W międzyczasie jednak tylko nieliczni mogą korzystać z tej funkcjonalności, która zdecydowanie odciąża wzrok.

A dodatkowo, gdyby własne zdrowie nie było dla Was tak ważne, jak światowe – ograniczymy dzięki temu zużycie baterii (chwała Panu, jeśli nie rozładuje się nam telefon podczas finalizacji zakupu)!

No, a ta kwestia z kolei, w obliczu teraźniejszych amazońskich wydarzeń, zdaje się być bardzo istotna.

Punkt więc dla nocnej zmiany portfela Google Pay!


View Comments
There are currently no comments.