Systemy płatności
Posted By Admin

Polisy komunikacyjne dla klientów Pekao


W efekcie bankowości Pekao klienci będą mogli kupić polisy komunikacyjne takie jak OC i AC od PZU i Link4. Co za tym idzie – właściciele pojazdów mogą je już ubezpieczyć podczas wizyty w oddziałach Pekao w całej Polsce. Niebawem ma się pojawić możliwość zakupu za pośrednictwem aplikacji PeoPay i bankowości internetowej Pekao24.

Niebawem, co ważne, ma pojawić się także możliwość zakupu polisy komunikacyjnej przez infolinię banku.

Czytaj też: Stokenizowana sztuka w Pekao – zobacz wystawę w Galerii PeoPay

Co ciekawe, Pekao zapewnia, że oferta ubezpieczenia jest elastyczna i można ją dostosować do potrzeb klienta. Oprócz OC i AC doradca może także zaproponować inne dobrowolne polisy jak NNW, ubezpieczenie szyb, assistance komunikacyjne czy assistance zdrowotny po wypadkach.

Czytaj też: Apple Tap to Pay z szerszym wsparciem. PayPal zapowiada integrację

Okazuje się, że sam proces wnioskowania ma być maksymalnie uproszczony. Większość danych we wniosku uzupełni się samoczynnie po wpisaniu numeru rejestracyjnego w efekcie wykorzystania danych z baz wewnętrznych czy zewnętrznych, takich jak CEPiK, czy dekodera numerów VIN.

W efekcie bankowości Pekao klienci będą mogli kupić polisy komunikacyjne takie jak OC i AC od PZU i Link4. Za pośrednictwem aplikacji i bankowości Pekao24.

Polisy komunikacyjne dla klientów Pekao

Po porównaniu ofert klient może wybrać jeden z predefiniowanych pakietów lub personalizować ofertę. Płatności za polisę można dokonać jednorazowo, ale także w dwóch lub czterech ratach.

Czytaj też: Mastercard poszerza usługę dla banków i fintechów – Crypto Source

Polisy komunikacyjne, co ciekawe, nie będą pierwszymi ubezpieczeniami stand alone, a więc niepowiązanymi z produktami bankowymi, dostępnymi w Pekao. Klienci mogą już od ponad roku kupować ubezpieczenia turystyczne od PZU bezpośrednio w serwisie Pekao24 i aplikacji PeoPay.

Równocześnie warto zaznaczyć, że Pekao będzie pierwszy, bankiem, który ma w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne od PZU. Z kolei Link4 świadczy już kolejne partnerstwo przy takim produkcie.

Czytaj też: Polscy sprzedawcy szybciej i łatwiej trafią do nowych klientów nad Bałtykiem


View Comments
There are currently no comments.