fintech
Posted By Admin

Płatności online Revolut dla Australii


Styczeń miesiącem pomagania jest – to jasne. Niestety, tej pomocy potrzeba teraz nieco więcej, ponieważ już nie tylko na rzecz WOŚP, a przede wszystkim na Australię, która skąpana w gorącym żarze robi co może, by uratować cokolwiek. A ponieważ warto pomagać, do tej biorą się właśnie płatności online Revolut.

W międzyczasie w aplikacji pojawiła się wczoraj nowa funkcja, by płatności dla Australii stało się zadość.

A ponieważ Revolut wie, że każdy grosz się liczy, w aplikacji można wesprzeć także na przykład WWF czy Czerwony Krzyż.

Płatności online Revolut płoną pomocą

Efektem katastrofy w Australii są wszystkie możliwe sposoby pomocy kierowane od całego świata – w tym właśnie Revolut’cujne datki na tę rzecz, które można przekazać przez aplikację mobilną.

Co więcej – naprawdę każdy grosz jest na wagę złota, ponieważ konsekwencją ów anomalii jest przede wszystkim 28 ofiar śmiertelnych i 2 tysiące domów zrównanych z ziemią.

Ponadto także tysiące zwierząt, których zdjęcia dostępne są już wszędzie.

płatności online revolut

Revolut’cyjne płatności online stawiają na dotacje

W międzyczasie, gdy każdy szuka narzędzi, by stać się dobrym człowiekiem i w obliczu tej tragedii podjąć się choćby najmniejszej pomocy – płatności online Revolut stawiają właśnie na dotacje a pośrednictwem autorskiego systemu.

Są trzy ratujące Australię płatności online w Revolut

Co więcej, aplikacja oferuje trzy możliwości wsparcia kontynentu: cykliczne, drobne (resztki z transakcji przekazywane są na rzecz katastrofy) i jednorazowe.

A ponieważ fintech może pochwalić się już 10 mln użytkowników w całej Europie – ów inicjatywa naprawdę ma sens.

Dodatkowo, ciężko doszukać się w tym pędzącym świecie płatności online szybszej operacji finansowej właśnie między Europą a Australią.


View Comments
There are currently no comments.