Aktualności
Posted By Admin

Płatności odroczone także w Zalando!


Polscy klienci, fani Zalando wreszcie mogą już korzystać z funkcji płatności odroczone! Zamów teraz, zapłać później to odroczenie obowiązku zapłaty do 30 dni. W efekcie, kupujący zapłacą tylko za te produkty, które zdecydują się faktycznie zatrzymać.

Europejska platforma modowa uruchamia w Polsce płatności odroczone. Nowa opcja opracowana przez Zalando przede wszystkim zwiększa wygodę polskich klientów przy korzystaniu z platformy. Już wcześniej firma pozwalała na przymierzanie ubrań w metodzie AR.

Czytaj też: Automatyczne płatności za parking w natarciu – Autopay i NaviParking

płatności odroczone zalando

Płatności odroczone są wszędzie, także w Zalando!

Tymczasem, podczas zakupów na Zalando już możemy wybrać metodę płatności zamów teraz, zapłać później. Ta pozwoli na zakupy do 30 dni liczonych od momentu wysłania zamówienia. Jeśli klient potrzebuje z kolei więcej, niż miesiąc na podjęcie decyzji – może zapłacić do 30 dni ale skorzystać w międzyczasie ze 100-dniowego prawa do bezpłatnego zwrotu w Zalando. Status płatności jest dostępna w każdej chwili do wglądu na profilu użytkownika platformy.

Popularność płatności odroczonych wzrasta – także w Polsce. Takie udogodnienie jest szczególnie ważne w przypadku zakupów modowych, gdzie klient chce mieć możliwość przymierzenia produktu przed podjęciem ostatecznej decyzji. W związku z tym naturalnym krokiem dla nas było zaoferowanie odroczonych płatności polskim klientom – komentuje Dawid Pożoga, Regional Lead na Polskę i Czechy w Zalando

Co ciekawe, platforma już oferuje ponad 20 różnych opcji płatności w celu sprostania potrzebom każdego rynku. Nowa metoda ma być z kolei stale poszerzana dla kolejnego grona klienckiego.

Czytaj też: Giełda kryptowalut bitmaszyna.pl na liście ostrzeżeń publicznych


View Comments
There are currently no comments.