Systemy płatności

Nowy cashback od Opery – Dify


Twórca przeglądarek ogłosił dziś uruchomienie Dify – nowego rozwiązania cashback wprost od Opery. W komunikacie czytamy, że usługa jest dostępna u ponad 300 partnerów i ma oferować najwyższy zwrot gotówki – nawet do 30%.

Czytaj też: Trzech muszkieterów płatności: Temenos, Vodeno i Aion Bank

Twórca przeglądarek ogłosił dziś uruchomienie Dify - nowego rozwiązania cashback wprost od Opery. W komunikacie czytamy, że usługa jest dostępna u ponad 300 partnerów i ma oferować najwyższy zwrot gotówki - nawet do 30%.

Dify – cashback od Opery!

Co ciekawe, Dify cashback i tryb smart shopping w przeglądarce Opera pozwalają użytkownikom korzystać z oferty z takimi partnerami jak na przykład… AliEpress, Booking.com czy MediaExpert i Allegro. 

Opera udostępnia usługę automatycznego zwrotu pieniędzy za zakupy online we własnej przeglądarce bez wtyczek! Oznacza to, że otrzymacie aż 30% gotówki w ciągu 30 dni od operacji zakupowej. Jeśli jednak ktoś woli skorzystać z innej przeglądarki do takich czynności – może zainstalować Dify w Firefox, Edge czy Chromie! 

Tymczasem, by zarejestrować się trzeba utworzyć bezpłatne konto przy użyciu swojego adresu email lub serwisów społecznościowych. Użytkownicy Opery z kolei mogą zarejestrować się, korzystając ze swoich istniejących kont. Aplikacja Dify jest dostępna w pasku bocznym przeglądarki. Mamy także sekcję Hot Deals umieszczoną w specjalnej stronie. Ta z kolei pozwala użytkownikom korzystać ze specjalnych i wielokrotnie wyższych stawek cashback.

Usługa dostępna będzie obecnie w wersji testowej. Oczywiście, w celu zebrania opinii polskich konsumentów, którzy otrzymają cashback za zakupy dokonane na partnerskich stronach internetowych za pośrednictwem właśnie Opery.

Czytaj też: Mastercard wprowadza płatności z zakresu BNPL


View Comments
There are currently no comments.