Karty płatnicze
Posted By Admin

Metalowa karta kredytowa Visa Business Credit Premium


Właściciele karty Visa Business Credit Premium otrzymują szeroki zakres ubezpieczeń w podróży zagranicznej albo, na przykład, pakiety priority pass i concierge.

Już o nowości poinformował PKO BP. Klienci korporacyjni będą mieli teraz możliwość korzystania z metalowej karty kredytowej PKO. Co ciekawe, kartą można będzie zarządzać bezpośrednio z serwisu iPKO biznes i przez aplikację mobilną. Użytkownik, dodatkowo, może także uiścić płatności Apple Pay czy Garmin Pay.

Tymczasem, maksymalny limit na karcie Visa Business Card Premium wynosi milion PLN. Samo narzędzie zawiera w sobie przede wszystkim stopy metali i cieszy się posrebrzanymi krawędziami.

W międzyczasie zastosowano także powłokę zabezpieczającą przed zarysowaniami. Z kolei numer karty i dane umieszczono na odwrocie.

Z udogodnień w ramach karty PKO Visa Business Credit Premium mogą korzystać managerowie wyższego szczebla w dużych przedsiębiorstwach i instytucjach obsługiwanych przez PKO Bank Polski. Wraz z naszą wyjątkową czarną kartą kredytową proponujemy im prestiż, bezpieczeństwo i usługi najwyższej jakości, z jakich korzystają klienci private banking.

 – Mariusz Dąbrowski, dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych

Czytaj też: Kampania Mastercard – nim karta wygaśnie, ten gatunek wyginie!

 Visa Business Credit Premium

Visa Business Credit Premium w służbie

Karta zapewnia na przykład grupowe ubezpieczenia podróżne w Polsce i za granicą z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia i Assistance do.. 30 mln PLN! Z kolei ochrona NNW za granicą wynosi…  milion.

Co ważne, klienci są także chronieni na wypadek rezygnacji czy skrócenia wyjazdu, opóźnienia samolotu czy odwołania lotu. Ubezpieczenie pokrywa także koszty pomocy prawnej czy, na przykład, szkód wyrządzonych w wynajętym samochodzie czy jachcie.

W międzyczasie, bank informuje także, że razem z kartą klienci otrzymują także zestaw usług Dodatkowych

W ich zakres wchodzą na przykład

  • priority pass,
  • fast track,
  • pakiet concierge.

Dlatego, w efekcie oznacza to darmowy dostęp do sieci saloników wypoczynkowych na lotniskach czy usługi organizacyjne i informacyjne związane na przykład z opieką nad domem.

Czytaj też: e-TOLL PL zlikwiduje całkowicie bramki płatnicze na autostradzie?


View Comments
There are currently no comments.