Aktualności
Posted By Admin

Kryptowaluta bezpieczeństwa! Bitcoin Latinum wie, czego potrzebujesz


Bitcoin Latinum. Brzmi nobliwie. Jej program ubezpieczeniowy zaaranżować ma sam Marsh, największa na świecie firma ubezpieczeniowa.

Czytaj też: Bitcoin potężniejszy niż Visa? Czas na BitBay Pay 3.0

Rusza właśnie sprzedaż najnowszej kryptowaluty opartej na znanym już Bitcoinie. Mowa właśnie o Bitcoin Latinum – LTMN – która ma mieć zdecydowanie bardziej ulepszone algorytmy i infrastrukturę, która nieco ułatwi nam życie. Przede wszystkim jeśli mowa o przeprowadzaniu dużej ilości transakcji z należytym bezpieczeństwem. W międzyczasie ma być także używana jako środek płatniczy w czasie rzeczywistym.

Bitcoin Latinum sukcesem?

bitcoin latinum

Co jednak  najciekawsze w całej historii – kryptowaluta ma być ubezpieczona. Nad odpowiednim rozwiązaniem tego precedensu pracuje firma brokerska Marsh&McLennan. Azjatycki odłam ma przygotować program ubezpieczeniowy, który zapewni nowym właścicielom Latinum ochronę, na przykład w razie kradzieży środków. I to nawet do pełnej ich wartości!

Jeśli z kolei mowa o całkowitej puli nowej kryptowaluty ta ma wynieść 888 888 888 LTMN. Tokeny Latinum mają dodatkowo funkcjonować w ramach ekosystemu blockchain.

Czytaj też: Kup Pan ten Bitcoin, czyli mały CoinWallet, a cieszy


View Comments
There are currently no comments.