Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Bankowość społeczna – ePera nominowana do Fintech Future


O Fintech Future pisaliśmy już niedawno. Jednak ePera to spółka, którą na tapetę systemów płatności bierzemy pierwszy raz. Świeżynka na blogu to spółka celowa aż z… Singapuru! Twórcami jednak są ci, którzy popełnili niegdyś Haiz, aplikację od Aliora.

W międzyczasie, po odejściu z banku założyciela i wieloletniego prezesa – Wojciecha Sobieraja – Haiz poddał się.

Jednak pomysłodawcy pojechali z ów innowacją aż do Azji, gdzie, jak się okazało, projektem zainteresowała się australijska grupa Geniusto International.

ePera bankowością dla wielu

epera

Tymczasem, pod dość tajemniczą nazwą ePera kryje się nic innego, jak… bankowość społeczna!

Co więcej, to właśnie tutaj prowadzone są testy, które mają sprawdzić nowe możliwości dla klientów, banków i ich partnerów. Z samej strony z kolei dowiadujemy się nieco więcej.

Połączony system produktów bankowych z produktami niefinansowymi daje możliwość zwiększenia obrotów, dochodów partnerów zewnętrznych, liczby klientów, ich lojalności i świadomości. 

Co więcej, właściciele wierzą, że niedługo nastąpi komercyjne wdrożenie innowacji. A to, co zdobyto w Azji z kolei pozwoli na podobną realizację w Polsce. 

A ponieważ potencjał jest całkiem poważny, ten pretenduje operatora aplikacji ePera do tytułu Fintech Future. To już trzeci podmiot, obok Autopay i Boomerun, który zamierza bić się o koronę.

ePera będzie Fintechem Future?

Tymczasem, do nagród nominuje sama redakcja, a zwycięzców  z kolei wybierze powołana przez serwis kapituła.

Dodatkowo, podczas ów wydarzenia online 18 czerwca nastąpi także trzecie już odsłonięcie Mapy Polskiego Fintechu 2020.


View Comments
There are currently no comments.