Aktualności
Posted By Admin

Aplikacja dla lojalnych od ZenCard


Na salonach Google Play i App Store zagościła nowa aplikacja od ZenCard, która wyhodowana pod spódnicą PKO puszcza oko do nałogowych zbieraczy wszelkich pieczątek i wielbicieli programów lojalnościowych!

wykorzystanie programu lojalnościowego kartą

Zencard, polski startup z branży FinTech to innowacyjny system zarządzania programami lojalnościowymi poprzez terminale płatnicze. W efekcie którego, zostaniemy zwolnieni z noszenia portfeli napompowanych punktami i wszelkimi kartami, o których istnieniu zapominamy z chwilą ich otrzymania.

Z odsieczą, na niebieskim PKOwskim koniu przybywa właśnie ZenCard, dzięki któremu niestraszny nam już ogrom plastiku – wystarczy jedna karta płatnicza! System wychodzi również naprzeciw tradycjonalistom i zezwala na płatność gotówkową, jednak wówczas koniecznością jest wprowadzenie na terminalu własnego numeru telefonu.

Programy lojalnościowe są niezwykle efektywne i realnie wpływają na sprzedaż, czego wynikiem są wypowiedzi Polaków deklarujących posiadanie chociaż jednej karty stałego klienta w swojej kieszeni.

ZenCard, ZenCard wszędzie…

Młoda aplikacja przeznaczona jest dla tych, których zakupy bez dodatków zupełnie nie rajcują. Ponadto, poza optymalizacją portfela, nowy wynalazek udostępnia informacje o statusie obecnym w programie lojalnościowym. Co za tym idzie – w czasie rzeczywistym mamy stuprocentową kontrolę nad dostępnymi punktami, czy terminem ich ważności.

Do aktywacji wystarczy wyłącznie nasz numer telefonu. Aplikacja pozwala na integrację informacyjną między uczestnikiem programu a jego oferentem.

Co więcej – koniec dręczenia nas, klientów, promocjami w mediach społecznościowych, koniec wiadomości SMS i niechcianych maili. Nadszedł czas na bezpłatne (finansowo i mentalnie) powiadomienia push! Trzeba przyznać, że sprytnie!

Ponadto, zarząd ZenCardu deklaruje współpracę już z aż 300 sklepami i punktami usługowymi. Dodatkowo, zapowiada, że prace i usprawnienia systemu będą wciąż trwały, by wyjść naprzeciw nałogowym zbieraczom. Ale tylko tym lojalnym!


View Comments
There are currently no comments.