Aktualności
Posted By Admin

Nowość: metalowa karta kredytowa Zen


Nowa karta będzie elementem ekskluzywnego planu taryfowego, za który trzeba będzie zapłacić 95 PLN miesięcznie. Metalowa karta kredytowa Zen jest częścią nowego rachunku Titanium, z którego pierwsi klienci będą mogli korzystać już w II kwartale tego roku.

Czytaj też: Przyszłość Twisto – fintech pozbędzie się większości aktywów zagranicznych

Metalowa karta kredytowa Zen

Co ciekawe, jak donosi biuro prasowe ZEN – karta metalowa będzie wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu, a co ważniejsze – będzie mogła być używana zarówno w terminalach, jak i bankomatach. Jej charakterystyczną cechą ma być też powiązanie z rachunkiem kredytowym. 

Czytaj też: KNF odbiera status MIP Conquiście, wydaje zakaz działalności fintechom

Metalowa karta kredytowa Zen

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że plan Titanium będzie najdroższy w ofercie fintechu. Zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie spółki będzie trzeba zapłacić za niego 95 PLN miesięcznie. A więc – ponad trzy razy więcej niż za obecnie najdroższy plan Platinum. ZEN dodatkowo oferuje też plan Gold za 4 PLN miesięcznie oraz bezpłatny Free.

Czytaj też: Nowa współpraca – Żabka i BNP sprzedają konta i karty

Z nową kartą oraz planem Titanium powiązanych będzie w międzyczasie wiele dodatkowych benefitów. Wśród nich na przykład priorytetowe bramki na lotniskach oraz ubezpieczenia o wysokich sumach. 

Czytaj też: Regulacja na rynku płatności odroczonych jest konieczna – zdanie NBP


View Comments
There are currently no comments.