Płatności online

Ikea skryptowalutowana – płatności cyfrowe zagrzeją miejsce?


O transakcjach Ci u nas dostatek. Co więcej, ostatnio, przede wszystkim właśnie o płatnościach cyfrowych. Tymczasem jednak, okazuje się, że te wybierają otwarte drzwi na rynek globalny. W międzyczasie gdy płatności cyfrowe podjęły się materializacji, koncern meblowy – Ikea – wziął się za składanie ich razem z tymi tradycyjnymi.

Efektem tego było przede wszystkim uregulowanie rachunków Nordic Store z Ikeą przez platformę Ethereum – koroną Islandzką spod spódnicy Monerium.

Płatności (cyfrowe) do płatności, a zbierze się…

przełomowa transakcja!

Co więcej ta, obsłużona przez firmę Tradeshift – specjalistę blockchain, zrealizowana przez Ethereum, oparła się o inteligentne faktury.

Dodatkowo automatyczne dokumenty kupna-sprzedaży mają zdolności niemal nadprzyrodzone, a przede wszystkim te umożliwiające im samoczynną płatność.

W międzyczasie współzałożyciel Tradeshift w eter wypuścił (przez te same drzwi co płatności cyfrowe) wieść o tych środkach transakcyjnych.

Te z kolei wnet staną się podstawą regulacji finansowych w e-commerce.

płatności cyfrowe

Kto jest kim w płatnościach cyfrowych?

Tymczasem, w czasach gdy wszystko jest już inteligentne, takie faktury niby szału nie robią.

No właśnie – niby nic, a tak to się zaczęło… Dlatego też właśnie one uproszczą procesy administracyjne na przykład w B2B czy płatnościach transgranicznych.

Efektem tego będzie przede wszystkim rozwój nowych modeli finansowych.

Punkt widzenia zależy od punktu… wchodzenia na rynek płatności cyfrowych!

W międzyczasie już dokonała się (i to sprawnie!) milowa transakcja Ikei z Nordic Store.

A ponieważ wszystko poszło po myśli zainteresowanych – programowalne cyberwaluty, regulowane rządowo, mogą być powszechnie stosowane w szeregu branż.

Dlatego też płatności cyfrowe z wykorzystaniem blockchain stały się w pełni rzeczywiste! Co więcej, efektem tego są na przykład szacunki, przede wszystkim te dotyczące blockchain i inteligencji dokumentów.

One z kolei malują horyzont płatności zdecydowanie z innej perspektywy.

A to wszystko już w ciągu 2-5 lat!

 www.money.pl

View Comments
There are currently no comments.