Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

1000 zł za selfie w Pekao!


Selfie w Pekao stało się na tyle uwielbiane, że bank, zdaje się, chce nam podziękować. I dlatego też, jeśli jesteś mikroprzedsiębiorcą czas najwyższy na zdalne konto i… 1000 PLN na start!

Tak przynajmniej wynika z promocji, którą głosi sam bank.

Tymczasem, to właśnie tutaj pierwszy raz dostąpiliśmy możliwości założenia konta całkowicie zdalnie.

Co więcej, konto na selfie w Pekao już mogą utworzyć także przedsiębiorcy, a usługa jest dostępna online przez całą dobę.

Jednak do weryfikacji potrzebny jest wciąż dowód osobisty.

No i, dodatkowo, oczywiście, komputer, tablet lub smartfon.

Jak zrobić selfie w Pekao, by zarobić?

A ponieważ, nie ma nic za darmo – są trzy warunki boskie w Pekao. Pierwsze 300 PLN zostanie dodane do konta za założenie tego Przekorzystnego Biznes, na przykład w aplikacji. Jednak… gdzie jest haczyk?

Ano, po pierwsze, należy wykonać przelew ZUS na kwotę minimalną 100 PLN w trzech dowolnych miesiącach, w ciągu pół roku od utworzenia ów rachunku.

Po drugie wykonać jedną transakcję także w tej minimalnej kwocie. Jednak tutaj, koniecznie kartą Mastercard, wydaną już do nowego konta. 

I po trzecie – wykonać jeden przelew inny niż do ZUS, także na kwotę 100 PLN.

To z kolei warunki tylko na… 300 PLN. Co dalej?

selfie w pekao

Gdzie się podziała reszta za selfie w Pekao?

W międzyczasie, czekają na nas kolejne 200 PLN. Te otrzymamy już za podpisanie umowy o terminal płatniczy.

Jednak kolejne trzy miesiące znów będą zbawienne, ponieważ należy przyjąć w nim w ciągu trzech miesięcy płatność na 500 PLN. 

Z kolei kolejne 300 PLN otrzymamy jeśli… weźmiemy kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na minimum… 20 000!

I czas na ostatnią wisienkę na torcie – 200 PLN za transakcję walutową. Ta wymiana z kolei musi zanotować się jako równowartość  20 000 PLN.

Selfie w Pekao – dla kogo?

Dlatego też, co dość zrozumiałe, z promocji mogą skorzystać jedynie ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Co więcej te, które nie posiadały rachunku w Pekao od 1 kwietnia zeszłego roku do końca marca tego roku.

Dodatkowo, jak wyżej podpiszą umowę o konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną dla firm i kartę debetową Mastercard. Ponadto, wyrażą zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych.

Akcja potrwa do 20 czerwca tego roku!


View Comments
There are currently no comments.